Domluvte si schůzku s technikem zdarma

Vytápějte až o 70 % levněji pomocí tepelného čerpadla čerpadla.

Věděli jste, že moderní klimatizace je vlastně klasické tepelné čerpadlo vzduch-vzduch? Rádi vám poradíme.

Zajímá vás, jak vytápět levněji bez velkých investic? Již v roce 2022?

Řešíte vysoké náklady na energie? Jednou z variant je například instalace solární elektrárnyDůležité je, ale také řešit energetickou náročnost Vašeho domu či bytu a efektivně ji snížit. Největší položkou ve vyúčtování za energie je zcela jistě vytápění v zimních měsících, které může v době energetické krize tuto zimu vystoupat na desítky a dokonce i stovky tisíc.

Naše společnost dodává tepelná čerpadla (klimatizace) a má velké zkušenosti s vytápěním pomocí tepelných čerpadel vzduch - vzduch, které umí v létě také chladit, což je příjemná přidaná hodnota.

Úspora při vytápění tepelným čerpadlem je oproti přímotopu, elektrokotli či vytápění plynem neuvěřitelných 50 - 70 %! (Máme doloženo, rádi vám vše ukážeme...)

Umíme důkladně spočítat a navrhnout řešení přímo pro Váš dům či byt včetně reálných nákladů a výše úspory. Naše ceny za kompletní realizaci tepelného čerpadla (klimatizace) vzduch-vzduch začínají již na velmi nízkých částkách okolo 30 tisíc Kč za kompletní realizaci na klíč! Návratnost je tudíž téměř okamžitá.

Samozřejmostí je také možnost čerpání dotací z programu Nová zelená úsporám a zajištění úspornějšího tarifu na energie díky vytápění elektřinou!

Věděli jste, že tepelné čerpadlo spotřebuje na 1 kWh tepelné energie pouze 0, 2 kWh elektrické energie ?

Dodáváme tepelná čerpadla zejména značek Daikin, Sinclair, Gree či Baxi. Jedná se o ověřené a kvalitní dodavatele, poskytujeme špičkové záruky a servis.

Reálná ukázka úspory při topení tepelným čerpadlem oproti elektrokotli s podlahovým vytápěním:

Rok 2019: Náklady na vytápění za 3 zimní měsíce činily částku 6 250 Kč - spotřeba činila celkem 2 084 kWh.

V roce 2020: Po instalaci tepelného čerpadla činila celková spotřeba energií pouze 609 kWh, Topení stálo tedy jen 1 825 Kč. Celková úspora tudíž činí přes 70 % !

V případě nahrazení plynového kotle vytápěním tepelným čerpadlem, stejně jako elektrokotle může celková úspora činit i stovky tisíc Kč za zimní sezónu u rodinného domu! Nevěříte? Kontaktujte naše techniky a ti vám rádi předloží veškerou dokumentaci a spočítají úsporu přesně pro Váš dům.

Pozor! Ještě máme volné montážní kapacity pro rok 2022, můžete tak snížit své náklady na topnou sezónu ještě letos. Neváhejte a kontaktujte nás pro rezervaci termínu konzultace!